İnsanlar, özel gün ya da anlarının sadece görsellerini değil, aynı zamanda o özel anı veya anlarını ses kaydı ile de ölümsüzleştirmek istiyorlar. Ayrıca ses kaydı uygulaması büyük firmalar içinde önemi büyüktür. Özellikle Call Center şikayetlerinin temel ihtiyaçlarından bir tanesidir, ses kaydı uygulaması. Son günler adından sıklıkla söz ettiren ses kaydı uygulamalarından biri de cep telefonları için aramakayit.com firmamızın profesyonel ekipleri tarafından özel olarak geliştirilmiş oldukça pratik ve kolay çağrı ya da ses kaydı kaydetme sistemi uygulamamızdır. İnsanların işini kolaylaştıran iphone konuşurken ses kaydı uygulamamız, gelişmiş teknolojinin en mükemmel uygulamalarından biridir.

İphone Ses Kayit

İnsanlar cep telefonlarından rahatlıkla her tür görüşmelerini kaydetsin diye My Call Recorder uygulamasını hizmetlerine güvenle sunuyoruz. Kullanıcılarımız My Call Recorder uygulaması ile kaydettikleri çağrıyı istedikleri kişi ya da kişiler ile paylaşabiliyorlar. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan aramakayit.com online sitemiz, iphone ses kayıt hizmetini müşterileri için sunmaya devam etmek ile beraber bu kolay ve pratik olan bu hizmeti kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunabilmek adına gün be gün daha da geliştirmeye devam ediyor.

Call Recorder

Call Center şikayetlerinin temel ihtiyacı olan call recorder uygulamamızın hizmetini de kullanıcılarımıza güvenilir bir şekilde sunuyoruz. Teknolojinin pek çok hizmetlerinden yararlanarak geliştirdiğimiz My Call Recorder uygulamamızın içerdiği bazı özellikleri şu şekilde sıralanabilir; gelen ile giden arama konuşmaları için ses kayıt uygulaması, kişilerin arasındaki telefon konuşması sonrasında otomatik bir şekilde kayıt indirme özelliği, kayıt edilen ses kaydını istenilen kişi ile paylaşma kolaylığı, sinirsiz bir biçimde ve sürede ses kaydını alabilme avantajı ile birlikte alınan kaydın ismini yeniden adlandırma gibi kaliteli uygulamalarımızdır.

İphone Ses Kayitlari

My Call Recorder kullanıcılarımız ister iç ya da dış mekanlarda kolaylıkla iphone ses kayıtları hizmetimizden yararlanıyorlar. Bu hizmetimizin bir diğer kolay yönü de kullanıcılarımız, sesin kayıt edildiği tarih filtresi sayesinde eski kayıtlarına kolayca erişebiliyorlar yöntemidir. Yani My Call Recorder uygulamamızın kullanıcıları kesinlikle istedikleri zaman kolaylıkla daha önceki çağrı kayıtlarını bulabiliyorlar