İphone konuşurken ses kaydı yapabilen cihazlar arasında en gelişmiş özelliklere sahip bir cep telefonu markasıdır. Sadece konuşmaların kaydını yapmakla kalmayıp bu konuşmalara ait kayıtların düzenlenmesi ve arzu edilen şekilde değiştirilmesi iphone ses kaydı uygulamasının önemli özelliklerinden birisidir.

İphone konuşma kaydı yapma özelliğini bir uygulama sayesinde gerçekleştirebilmektedir. Akıllı cihazlar arasında olan iphone bu uygulamayı tıpkı bir bilgisayar gibi kullanmakta ve çalıştırabilmektedir. Özel bir uygulama olarak iphone telefonlarına indirilmek suretiyle kurulan ve çalıştırılan iphone ses kayıt uygulaması kendiliğinden çalışmayan ancak kullanıcı tarafından komut verilerek kayıt yapmaya başlayan bir uygulamadır.

Gelen ve Giden Arama Kayıtları

İphone ses kayıtları yaparken özellikle belirli aramalara odaklanmamaktadır. Gelen veya giden aramalardan herhangi birinin kayıt edilmesi için tasarlanmamış olup her iki arama kayıtlarını da aynı kalite ve profesyonellikte kayıt edebilmektedir.

Gelen aramalarda uygulamanın çalıştırılması için yapılaması gereken işlem iphone marka telefona arama yapıldığı zaman uygulamanın çalıştırılması ve konferans komutunun verilmesidir. Bu komutun verilmesiyle birlikte iphone marka telefona yüklü bulunan özel ses kaydı uygulaması çalışmaya başlamakta ve gelen arama görüşmelerini kayıt etmektedir.

Giden aramaların kayıt edilmesi sırasında da tıpkı gelen aramaların kayıt edilmesi işleminde yapılan işlemlerin tekrarlanması gerekmektedir. Ses kaydı yapan uygulamanın açılarak tekrar konferans düğmesi tıklanarak giden aramaların kayıt edilmesi işlemine başlanmaktadır.

Sınırsız Kayıt İmkanı

İphone ses kaydı uygulaması yapan program gelişmiş özellikleri bulunan bir programdır. İphone marka telefonların özelliklerine özellik katan ve değerini arttıran bu uygulama call recorder isimli uygulamadır.

Call recorder isimli uygulama yapılan görüşme kayıtlarında kullanıcılara herhangi bir kısıtlı alan tanımlayan bir uygulama değildir. Geniş bir kayıt alanı sağlayan uygulama aynı zamanda bu geniş alanda yaptığı bütün kayıtların arzu edildiği zaman ulaşımını sağlamak konusunda de eşsiz bir dosyalama sistemine sahiptir.

Arzu edildiği zaman belirli tarih aralığında yapılacak aramalar ile yapılan ses kayıtları en kısa sürede bulunmakta ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Yapılacak aramalarda sadece bir kaydın değil birden fazla kaydın araması da yapılabilmektedir. Hızlı ve en ideal sonuç alacak şekilde tasarlanmış bu uygulamayı internet sitemizden indirebilirsiniz.