İphone, gelişmiş özelliklerine bir yenisini daha ekledi. Özel bir uygulama sayesinde artık iphone ses kayit fırsatını kullanıcılarına sunuyor. İphone kullanıcıları bundan sonraki kullanımlarını dilerlerse ses  kayıt özelliğini kullanarak yapabilecekler.

İphone konuşurken ses kaydı yapmanın kullanıcılarına sağlayacağı birçok fayda olabilir. Bu faydaların en başında hiç şüphesiz özel görüşmelerin daha sonra dinleyebilmenin sağlayacağı önemli avantajlardır. Bu avantajlar ise konuşmada bahsi geçen konuların önemine göre ortaya çıkan avantajlar olacaktır.

Örnek verecek olursak iphone kullanan bir patronun müdürü ile yaptığı önemli bir görüşmede verdiği bir talimatla ilgili daha sonra pürüz yaşanması halinde bu görüşme kayıtlarının dinlenmek suretiyle verilen emirlerin yerine getirilip getirilmediği veya gerekli emirlerin verilip verilmediği gibi araştırmalar yapılabilir ve bu tür araştırmalarda iphone ses kayıtları delil olarak kullanılabilir.

Ses Kaydı Arşivinizi Oluşturun

İphone ses kayitlari sevgili eş ve arkadaş gibi yakınlarla yapılacak olan görüşmelerin kayıt edilmesi ve saklanması için de bulunmaz bir arşiv imkanı sağlamaktadır. Bu arşiv sayesinde yıllar sonra bile sevdiğiniz insanların seslerini kayıt ettiğiniz zamanki tazeliği ve gençliği ile duyabilirsiniz.

İyi bir hatıra defteri olarak kullanabileceğiniz bu arşivde sadece ses kayıtları olsa da bu ses kayıtlarını kullanarak youtube gibi farklı platformlarda hazırlayacağınız fotoğraflı videolu sunumlarda ses kayıtlarını kullanarak kişilerin seslerini de albümlerinize ekleyebilir ve bu albümleri facebook, twitter ve diğer sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz.

Call Recorder İle Sınırsız Kayıt İmkanı

Call recorder isimli gelişmiş uygulama iphone ses kaydı özelliği sağlayan bir programdır. Bu uygulama sayesinde bütün görüşmelerinizi kayıt edebilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerin süresi ne kadar uzun olursa olsun bu program size son derece geniş bir kayıt alanı sağlıyor. Bütün görüşmelerinizi bütün detayları ile kayıt edebilir ve bu programın hafızasında saklayabilirsiniz.

Yaptığınız ses kayıtlarının daha sonra lazım olması halinde programın tarama özelliğini kullanarak aranılan kaydın numarası, tarihi gibi işaretleri kullanılarak bu kayıtları bulmak mümkün olmaktadır.

Call recorder ile yaptığınız kayıtları ister uygulamanın kendi özelliklerini kullanarak isterseniz iphone telefonunuza indirip iphone marka cep telefonunuzun özelliklerini kullanarak düzenleyebilirsiniz. Bu düzenlemenin niceliği ve niteliği tamamen sizin tercihinize bağlıdır.