iPhone telefonların çağrı kaydetme özelliği olmadığından dolayı tüm dünya genelinde iPhone kullanıcılarının ihtiyacı olduğu ve aradığı uygulama gelen ve giden aramaları kaydetmeyi sağlayacak bir uygulama olan ‘’ My Call Recorder ‘’ uygulamasıdır. Maalesef iPhone aramaları kaydetmek için kendi içinde bir uygulama sunmamaktadır. Bu nedenle sesli aramalarınızı kaydetmek için çağrı kaydedici uygulaması olan My Call Recorder uygulaması gibi uygulamaları kullanmanız gerekiyor. Üstelik bu uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

My Call Recorder İPhone için geliştirilmiş en iyi çağrı kaydetme uygulamalarından biridir. Hem gelen aramalarınızı hem de giden aramalarınızı sınırsız bir şekilde kaydedebilirsiniz. Herhangi bir kayıt süresi ya da limit yoktur. Kayıtlarınızı uygulama içine otomatik olarak kaydeden uygulamanın kullanışı çok kolaydır.

 

Uygulama içine kaydedilen çağrı kayıtlarını telefonunuza indirebilir, paylaşabilir ya da düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlar tarih filtrelemesi ile ve yeniden adlandırma yapılarak kolayca bulunabiliyor.

Çağrılarınızı yasal olarak kaydetmenizi sağlayan My Call Recorder uygulaması ile tüm önemli konuşmalarınızı , iş görüşmelerinizi , anlaşma görüşmelerini veya vaatlerde bulunan kişilerin görüşmelerini kaydederek daha sonra bu kayıtları kullanabilirsiniz. %100 Yasal bir uygulama olan My Call Recorder çağrı kaydedici ile görüşmelerinizi kaydedin.

My Call Recorder uygulamasını nasıl indirebilirim ?

Uygulamayı iPhone telefonunuza indirmek için yapmanız gereken şey çok basit. Burada size sunduğumuz link üzerinden uygulamanın mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz. İndir butonuna tıkladığınızda uygulama telefonunuza yüklenecektir. Uygulama linki :

My Call Recorder uygulamasını özellikleri ;

 

  • Gelen ve Giden Aramalar için kayıt özelliği
  • Konuşma sona erdiği anda otomatik olarak kayıt indirme
  • Çağrı kayıtlarınızı istediğiniz kişiler ile paylaşma ( Diğer uygulamalar üzerinden )
  • Sınırsız sayıda ve sürede kayıt edebilme
  • Kayıtları yeniden adlandırma ( Kolay Listeleme )
  • Basit arayüz
  • Tarih filtresi ile kayıtları kolayca bulabilirsiniz

Telefon görüşmelerinizi kaydedin, istediğiniz zaman dileyin , paylaşın ve düzenleyin. My Call Recorder iphone telefonlar için geliştirilmiş kullanımı oldukça kolay çağrı kaydetme uygulamasıdır.

My Call Recorder uygulaması ile önemli telefon görüşmelerinizi , telefonda yaptığınız iş konuşmalarını veya kaydetmek istediğiniz özel bir telefon görüşmenizi pratik bir şekilde uygulamaya kaydedebiliriz. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde kaydettiğiniz görüşmelerinizi dinleyebilir, istediğiniz kişiler ile paylaşabilir ve düzenleyebilirsiniz.

My Call Recorder konuşmalarınızı kaydedebilmek için operatörünüzün konferans araması özelliğini kullanır. Kullanımı çok basittir. Aramak istediğiniz ve çağrıyı kaydetmek istediğiniz telefon numarasını uygulama üzerinden arayarak veya rehberinizden seçerek aramayı başlatın. Daha sonra konferans butonuna tıklayın. İşte bu kadar basit. Görüşme sonlandıktan sonra çağrı kaydınız otomatik olarak uygulamaya yüklenecektir.

My Call Recorder tüm dünya genelinde onbinlerce kullanıcı tarafından indirilmiş ve çok sevilmiş evrensel bir uygulamadır. Uygulamanın arayüzü o kadar basit ve sadeki gereksiz hiçbir detay kullanılmamış ve tamamen kullanıcı dostu bir tasarım ile geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN