İphone, yeni nesil teknoloji kuşağı ile bir devrim yapmaktadır. Bugünün teknolojisinin çok üst seviyesinde yer almaktadır. Ürün ve hizmet ağı, çözüm odaklı müşteri memnuniyeti ve her yerden ulaşılabilirlik ve zaman konusunda birçok potansiyeli sahip teknoloji üssü olma özelliğine sahiptir. Geçmişten günümüze uzanan ürün yelpazesi ile ekonomilere çağ atlatan bir misyonu kendisine yüklemiştir.

Daima yeniliklere açık, geliştiren ve hedef müşteri kitlesinin gereksinimlerini iyi bilen ve ileri teknoloji alt yapısı ve materyalleri ile birçok başarı ödülüne sahip olmuştur. Dünyanın en fazla tercih edilen alt yapı sistemleri ve kendi yazılımları ile teknoloji pazarında bir marka haline gelmiş bir kurumdur. İphone kendi yazılımları ve alt yapıları sayesinde kendi teknolojik mağazasını müşterilerine ücretsiz ve hızlı bir şekilde ulaşmasına imkan veren güvenli bir duvara ve koruma programlarına sahiptir. İphone, başarının bir tesadüften çok devamlı çalışan, üreten ve değer oluşturan bir yapı ile olabileceğini her yıl yeni teknoloji alt yapı sistemlerini geliştirip ve müşteri portföyüne sunması ile göstermektedir.

İphone ve Gelişim Çağı   

Teknolojisi üssü ve alt yapı sistemleri ile ürünlerine değer katan ve geliştirici birçok özelliği güncelleyip, müşteri kitlesine sürekliliği ve memnuniyeti çerçevesinde sunmaktadır. İphone ürünleri ve diğer android (İOS) ile İphone konuşurken ses kaydı alması, bu kayıtları indirme ve kayıt etmesi gibi geliştirici birçok özelliği müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerine daima hep yenilikçi fikir ve öneriler ile karşısına çıkan bir alt yapıya sahiptir.

İphone ses kayıt ile birlikte her anını depo ve ekstra hafıza alanı imkanı sunan ile koruyan ve kayıt eden bir yapıya bürünmektedir. iphone ses kayıtları ile müşterilerine her anını kayıt edebilme, tekrar dinleyebilme ve farklı isimler ile teknolojik ürünü üzerinde stokta tutması gibi ekstra özellikler vermektedir. Bu özelliklerin dışında geniş güvenlik ağları ve uygulamaları ile tehlikeli unsurlar karşısında kendisini korumaktadır.

App Store ile Uygulamaları

Iphone, sistemleri ve yazılımları sayesinde tehlike unsuru olabilecek hiçbir zararlı içerikli uygulamalar ve yazılımları müsaade etmemektedir. Müşterilerin gereksinimlerini araştıran ve bu yönde uygulamalar ve programlar geliştiren bir teknoloji üssüne dönüşmüştür.

Ses kayıtlarını ve tekrar dinleme, paylaşma, yeniden adlandırma ve ses formatına dönüştürme hususunda yeni bir yazılımı olan call recorder sistemlerine yüklemesi ile müşteri hedef kitlesine ulaştırmaktadır.

Her zaman firma vizyonu içerisinde daima yenilikçi, müşteri odak noktasını bilen ve araştıran, en hızlı ve pratik çözümler ve dağıtım ağı ile teknoloji üssü ile uzay çağına ulaşmayı bir amaç olarak belirlemiş, ürünler ve alt yapılar ile yeni nesil üretim kuşağı olarak adlandırmaktadırlar.