Yüksek bir müşteri sadakati ile müşterilerine bütün modellerini satabilen nadir cep telefonu markalarından olan iphone, tasarım ve kalite bakımından halen daha dünyanın en iyi cep telefonu markası olmayı sürdürmektedir.

Çok iyi bir akıllı telefon özelliğine sahip olan iphone marka cep telefonları, interent teknolojisinin de en iyi kullanılabildiği bir telefondur. İyi bir masaüstü bilgisayar kadar hafızaya sahip olabilen, ek hafıza aparatları ile birçok uygulama ve işlemin başarılı bir şekilde yapılabildiği iphone ses kayit özelliği de bulunan çok fonksiyonlu bir telefondur.

İphone Ses Kaydı Nasıl Yapılmaktadır?

İphone ile ses kaydı yapabilmek için iphone marka cep telefonunuza bazı uygulamaları indirmiş olmanız gerekmektedir. Halen daha iphone ile uyumlu olarak çalışan ve bütün modellerine başarılı bir şekilde indirilebilen en gelişmiş iphone ses kayıtları sağlayıcısı uygulama call recorder isimli uygulamadır.

Bu uygulama konferans uygulaması ile başlatılmaktadır. Telefonla konuşurken açılabilme özelliğine sahiptir. Telefon açmadan önce bu uygulamayı çalıştırarak arayacağınız numarayı çevirmeniz ve konferans tuşuna basmanız yaptığınız görüşmelerin kayıt edilesini sağlayacaktır.

Gelen veya giden aramaların her ikisini de kayıt etme yeteneği bulunan bu uygulama sayesinde önemli görüşmelerinizi artık kayıt altına alabilecek ve görüşme detaylarını unutmaya karşı koruma altına almış olabileceksiniz.

Sınırsız Kayıt İmkanı Var

Call recorder isimli uygulama sayesinde iphone ses kayitlari hafızanızı dilediğiniz kadar doldurabilirsiniz. Çünkü ister gelen aramalarda olsun isterg iden aramalarda olsun yapacağınız ses kayıtları nedeniyle herhangi bir hafıza problemi yaşamayacaksınız.  Dilediğiniz sayıda görüşmeyi kayıt edebilirsiniz. Üstelik bu görüşmelerin süresi kayıt kapasitesini etkilemiyor. Birkaç saatlik görüşmeleri bile call recorder uygulaması başarılı bir şekilde kayıt edebiliyor.

Farklı Mecralarda Paylaşım 

İphone konuşurken ses kaydı yapılabilen bu uygulama sayesinde yaptığınız kayıtları paylaşma imkanına da sahip olabiliyorsunuz. Örneğin herhangi bir özel konuşmayı bir müddet sonra o görüşmeyi yaptığınız kişiye sosyal medya üzerinden göndererek onu şaşırtabilir veya maziyi hatırlaması için önemli bir hatırlatma aracı olarak kullanabilirsiniz.

Yüksek kaliteli bir ses kaydı uygulamasıyla bütün önemli kayıtlarınızı kayıt altına almak için siz de bu uygulamaya sahip olmalısınız.