Arama ses kaydı gelen bir çağrının ya da yapılan bir çağrının kaydedilmesidir. Ses kaydı genelde telefonlarda özellik olarak bulunmaz. Ek aplikasyonlar indirilir. IOS işletim sisteminden dolayı iphone’larda bu özellik bulunmaz. Telefon görüşmelerinizi istediğiniz zaman ve sınırda kaydedebileceğiniz bir uygulama bulunuyor. Bu uygulamanın indirilmesi ücretsizdir. Bu sayede çağrılarınızı rahat, hızlı ve güvenli bir şekilde kaydedebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde pek çok kolaylık daha sağlanır. Bu uygulamanın sağladığı ayrıcalıklı avantajlar şunlardır:

Call Recorder Uygulamasının Özellikleri

– Aranan ya da arayan kişi ile görüşmelerin kaydedilmesi
– Görüşmelerin tamamlanmasının ardından kayıtın otomatik bir şekilde durdurulması
– Kayıtların otomatik olarak telefon hafızasına kaydedilmesi
– Belirli uygulamalar sayesinde son yapılan çağrı kayıtlarının istenilen kişiler ile paylaşılması
– Herhangi bir kayıt sınırı ve kayıt süresi sınırı bulunmaması
– Alınan çağrı kayıtlarının yeniden kişinin isteğine uygun olarak adlandırılması
– Uygulamanın kolay kullanılabilirliği
– Uygulamanın arayüzünün kolaylık sağlayabilecek şekilde tasarlanması uygulama tarafından tüm IOS uygulamasına sahip iphone kullanıcılarına sunulmaktadır.

Iphone Ses Kayitlari Hakkında Detaylı Bilgi

Uygulama Türkiye’deki operatörlerin sağladığı konferans arama özelliğini kullanarak hizmet sağlamaktadır. Kullanımı herkese hitap edebilmesi açısından çok sadedir. Görüşmenin kaydedilmesi istenen numara uygulama üzerinden ya da rehberden seçilerek aranır. Sonrasında ise konferans butonu seçilir. Hepsi bu. Görüşme sonlandırıldıktan sonra ek bir eyleme gerek yoktur. Biten çağrı uygulama tarafından otomatik olarak kaydedilir. Biten çağrı kolaylıkla uygulama üzerinden görüntülenebilir, düzenlenebilir ve kullanılabilir bir şekilde kullanıcısına sunulmaktadır.

Iphone Konuşurken Ses Kaydı Uygulaması Güvenliği Ve Pratikliği

Uygulama güvenlik açısından hiçbir sorun teşkil etmemektedir. IOS işletim sisteminin mağazası olan APP store’dan güvenli bir şekilde indirilebilir. Uygulama sadece Türkiye’de değil aynı zamanda tüm dünyada da çok popülerdir. Güvenlik açısından sorun teşkil etmemesi sayesinde hızla tüm dünyada yaygınlaşmıştır. Uygulama olarak iphone ses kayit özelliği 0 yasaldır. Kullanımı önünde herhangi bir hukuki ya da kanunsal bir engel yoktur. Bu sayede tüm dünyadan kullanıcıları gönül rahatlığı ile uygulamayı kullanmaktadırlar. Ses kayıt uygulaması pratiktir ve kullanımı açısından zor değildir. Herken kolayca uygulamayı kullanabilir.

 

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN