Akıllı telefonların varlığı insan hayatına öngörülemeyen derecelerde etki etmektedir. Yaşamın konforunu arttıran, her açıdan kolaylaştıran teknolojik cihazlar, hemen hemen her alanda imkan sağlamaktadır.

Telefon görüşmelerini muhafaza etmek, saklamak ve dilediği vakitlerde dinlemek isteyen herkes, görüşmelerini akıllı telefonlar ile kayıt altına alabilmektedirler.

Özellikle iphone ses kayıtları bir arada bulundurmak, düzenli bir şekilde tarihsel sıraya göre saklamak isteyen herkes, kaliteli donanıma ve kullanım kolaylığına sahip My call recorder uygulamamız vasıtası ile istek ve taleplerine olumlu yanıtlar almaktadırlar.

Telefonların konferans özelliğinden yararlanarak ses kayıt işlemini gerçekleştiren uygulamamız, firmamız güvencesi altında kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Uygulama mağazalarından aaniyeler içinde indirilen, kurulumu kolay My Call Recorder, binlerce insanın hizmetine açılmıştır.

İphone Konuşurken Ses Kayıt

Kişilerin, özel görüşmelerini, iş görüşmelerini ya da günlük görüşmelerini kayıt altına almalarına olanak sağlayan, iphone ses kayıt işlemini gerçekleştirmek isteyen herkesin kullanımına açık olarak tasarlanmış olan My Call Recorder uygulamamız, profesyonel bilişim ağı ile hareket etmektedir.

Telefona kayıtlı olan numaranın rehber vasıtası ile ya da uygulama vasıtası ile aranması sonucu konferans tuşuna basıldığı takdirde iphone konuşurken ses kaydı işlemini aktif hale  getiren uygulama, süre sıkıntısı yaşanmaksızın kesintisiz kayıt hizmeti vermektedir.

Aynı zamanda istenilen sayıda ses kaydını hafızasında bulundurma özelliğine de sahiptir. Tüm bu hususlar göz önünde bulundurularak kolay kurulum ve kullanıma sahip olarak kişilerin rahat ses kayıt işlemini yapmalarını mümkün kılmaktadır.

My Call Recorder

My Call Recorder uygulaması, teknolojinin getirdiği ayrıcalıklardan kişilerin faydalanmasını sağlamaktadır. Bu sayede telefon görüşmelerini kaliteli bir şekilde kaydetmek isteyen, tekrar tekrar dinlemek isteyen herkes, güvenilir bir uygulama olarak tercih etmektir.

Uygulama içi ses kayıtları tarih sıralamasına göre isteğe bağlı düzenlenerek ses kayıtlarına erişim daha kolay hale gelmektedir. Güvenlik ve gizlilik koşulları çerçevesinde verilen hizmetler, profesyonel bir çizgide ilerlemektedir.

My Call Recorder uygulamasını kullanmak isteyen, telefon görüşmelerini düzenli bir şekilde muhafaza etmek isteyen herkes, firmamız garantisi altında sunduğu avantajlardan en kaliteli bir şekilde yararlanmaktadır. Aynı zamanda ses kayıtlarını kesintisiz kaydeden uygulama, istenilen platformda paylaşma imkanı da sunmaktadır.