Son çeyrek asrın en önemli icraatlarından biri olan cep telefonları hızlı bir gelişmişlik öyküsü ile bugüne ulaşmayı başardı. Artık sadece bir cep telefonu olmaktan çıkıp çok fonksiyonlu akıllı cihazlar haline gelen bu icat sayesinde yakın tarihte bilim kurgu filmlerinde gösterime giren hayal ürünü birçok işlem gerçekleştirilebilir oldu.

İphone marka cep telefonları cep telefonu teknolojisinde hızlı ilerlemeyi yakalayıp her gün farklı bir özellikle insanların karşısına çıkan en iyi markalardan birisidir. Görüntülü konuşma sağlayan özellikleri, geniş ve yüksek çözünürlüklü ekran ve kameraları, yüksek kapasiteli hafızası ile iphone cep telefonları bugün artık çok iyi bir bilgisayar işlevi görebilmektedir.

Bilgisayar teknolojisini yakından takip ederek bilgisayarla yapılabilen birçok işlemin yapılmasına olanak sağlayan ender telefon markalarından olan iphone cep telefonları, tıpkı bilgisayarlar gibi özel uygulama ve yazılımların indirilmesiyle bu uygulamaların kullanımına olanak sağlayan bir cep telefonudur.

En son gelişme olarak ses kayıtlarının yapılabildiği bir uygulamayı sistemine dahil eden iphone, bu uygulama sayesinde diğer markalarla olan mesafesini daha da arttırmış oldu. İphone marka cep telefonunun son olarak sistemine kattığı ses kayıt özelliğini sağlayan uygulamanın, yazılımın adı call recorder uygulamasıdır.

Call Recorder Nedir?

Call recorder, bir iphone uygulamasıdır ve özellikle iphone için üretilmiştir. İphone yazılımları ile çakışmadan, uyumlu olarak çalışan call  recorder ile iphone cep telefonlarında bugüne kadar yapılamayan bazı işlemleri yapmak artık mümkün hale geldi.

İphone konuşurken ses kaydı yapabilme özelliğine daha önce sahip değildi. İphone ses kayıtları yapabilse de bu kayıtları dış ortamdaki sesleri kayıt etmek suretiyle yapabilmekteydi. Ancak call recorder sayesinde artık sadece dış ortamda bulunan seslerin kaydını yapmıyor aynı zamanda telefon görüşmeleri sırasında hem gelen hem de giden aramaları da kayıt edebiliyor.

İphone ses kayıt özelliğini sistemine dahil eden bu program sayesinde kullanıcılarına önemli fırsatlar sağlamış oldu. Önemli görüşmelerin kayıt edilip saklanması, depolanması ve lazım olduğunda ortaya çıkartılması ve kullanılır hale getirilmesinde call recorder iphone cihazlarına ayrı bir depolama ve kayıt alanı oluşturmuş oldu.

İnternet sitemize giriş yaparak siz de bu eşsiz ve çok kullanışlı uygulamayı telefonlarınıza indirebilirsiniz.