iPhone kullanıcıları her geçen gün artmakta ve iPhone kullanıcıları, telefonda görüşme gerçekleştirirken ses kaydı almak istemektedir. My Call Recorder, iphone konuşurken ses kaydı almayı sağlamaktadır. Kolay bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra sınırsız sayıda kayıt alma imkanı sunmaktadır. Güvenilir olan My Call Recorder, ihtiyaçları karşılayacak niteliktedir. Sürekli kendini geliştirmekte ve en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Kolay bir şekilde indirilen My Call Recorder, iphone ses kayıt işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yasal kaygıları gerekçe gösteren iPhone ses kayıt işlemine izin vermezken, Call Recorder ile ses kayıt işlemi kolaylaşmaktadır. Dakikalar içerisinde kayıt almayı öğrenen iPhone kullanıcıları, uygulamadan memnun kalmaktadır. Herhangi bir gizlilik riski oluşturmayan Call Recorder, güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Ücretsiz iPhone Çağrı Ses Kaydı

Konuşmaları daha dikkatli bir şekilde dinleme fırsatı veren call recorder gelen aramaların yanı sıra giden aramaların da kaydedilmesini sağlamaktadır. Depolama alanı oldukça tatmin edici olup insanlar istedikleri gibi ses kaydı oluşturabilmektedir. Kayıt süresinin sınırlı olmaması ve ses kalitesi, kullanıcıları son derece tatmin etmektedir.

iPhone çağrılarını kaydetmek kolay bir hale gelmekte ve geçmişe dönük iphone ses kayıtları dinlenebilmektedir. Profesyonel bir çağrı ses kayıt uygulaması olan Call Recorder, önemli telefon görüşmelerinin kaydedilmesini sağlamaktadır. İnsanların hayatlarını kolaylaştırmakta ve karşı taraf konuşmanın kaydedildiğini anlamamaktadır. Uygulamayı indirmek ve kullanmaya başlamak, arama ses kaydı için yeterlidir.

Gelen ve Giden iPhone Çağrı Ses Kaydı

İnsanların ihtiyaçlarına en iyi çözüm olan Call Recorder, kesintisiz ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Çağrı ses kaydını, bilgisayara geçirmek mümkündür. Kayıtları kolay bir şekilde listelemek isteyenler, ses kayıtlarını yeniden isimlendirebilmektedir. Konuşma sona erdiğinde, otomatik olarak ses kaydı telefona indirilmektedir.

Kayıtlar tarih ve konuşulan süreye göre sıralanmakta ve böylece kayıtlara kolayca ulaşılmaktadır. İstenilen ses kaydı silinebilmektedir. Kayıt için gelişmiş seçenekler sunan Call Recorder, tüm kayıtların yönetilmesini sağlamaktadır. En yeni iPhone modellerinde bile çalışan uygulama, herhangi bir sözleşme talep etmemektedir. Risksiz bir şekilde çağrıların ses kaydını alan kullanıcılar, sonra dinlemek üzere cihazlarında ses kayıtlarını istedikleri kadar tutabilmektedir.