İphone marka cep telefonunda bulunan konuşurken ses kaydı özelliğini kullanabilmek için yapmanız gereken şey call recorder uygulamasını edinmektir. Call recorder uygulaması internet sitemiz tarafından satışı yapılan bir uygulamadır. Ücretli olarak satışını yaptığımız bu uygulamayı satın aldıktan sonra indirerek cihazınıza kurabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için iphone telefonlarınızdan internet sitemize giriş yapmanız gerekmektedir.

İphone ses kayıt yeteneğini kazandıracak olan bu uygulama sayesinde yapacağınız görüşmeleri kayıt edebilirsiniz. Yapacağınız kayıtları daha sonra yeniden dinleyerek konuşmayı yad edebilecek ve sevdiğiniz kişilerin sesini duyabileceksiniz. Sizin için önemli olan görüşmelerin call recorder tarafından kayıt edilmesi size iyi bir dosyalama sistemi ve arşiv çalışması sağlayacaktır.

Önemli konularda size iyi bir hatırlatma defteri olarak da kullanacağınız bu özellik sayesinde görüşmelerinizi dilerseniz farklı sosyal medya araçlarına da aktarabilirsiniz. Sosyal medya araçlarında yapacağınız videolarda bu görüşmeleri seslendirme amacıyla kullanabileceğiniz gibi görüşmede sesi olan kişilerin resimlerinden yapacağınız bir sunumda bu görüşme kayıtlarını da kullanarak sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.

İphone İndirin

Hayal gücünüzle sınırlı olacak kadar geniş bir kullanım alanına sahip olacak olan görüşme kayıtlarınızı iphone ses kayıt listesine de yedekleyebileceksiniz. Bu yedekleme işlemi sayesinde ses kayıtları iphone ile kullanıma hazır hale gelecektir. İphone hafıza alanınızı doldurmasını istemediğiniz kayıtları programın hafızasında tutarak call recorderi iyi bir depo alanı olarak da kullanabilirsiniz.

İphone konuşurken ses kaydı özelliği bulunan bu uygulama sayesinde konuşmaların kayıt altında kalmasını sağlıyor. Bu kayıtları saklama süresi sınırsızdır. Ayrıca yapacağınız kayıtların süresine bakılmaksızın kaç adet ses kaydı yapacağınıza da sadece siz karar vereceksiniz. Süresi on saati bulan görüşme kayıtlarını dahi sınırsız olarak kayıt edebilirsiniz.

Tarama özelliğini kullanarak yapılan kayıtları tarih aralığına göre veya kayıt adına göre bulabilirsiniz. Bu kayıtları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hatıra olarak saklayabilir, başkalarına hatıra olarak gönderebilirsiniz.

İnternet sitemizden kısa süre içinde indirebileceğiniz bu uygulamayı yine internet sitemizden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yaparak bu uygulamayı satın alın ve iphone telefonlarınıza yükleyin ve hemen kayıt yapmaya başlayın. İphone ses kayıtları ile profesyonel ve amatör kayıt çalışmalarınız daha eğlenceli hale gelecek.