İphone konuşurken ses kaydı yapabilen bir uygulama sayesinde artık kullanıcılarına hiç bir telefonda olmayan bir özellik sahibi oldu. İphone kullanıcıları telefon görüşmelerini bu uygulama sayesinde eğer isterlerse kayıt edebilecekler.

Eğer isterlerse diyoruz çünkü uygulama otomatik olarak her konuşmayı kayıt eden bir uygulama olmayıp kullanıcının ayarlarını uygun komutla çalıştırması halinde ses kaydı yapabilmektedir. Aksi taktirde sizin istemediğiniz hiçbir konuşma bu uygulama tarafından kesinlikle kayıt edilmemektedir.

İphone Ses Kayıtları Uygulaması

İphone ses kayıtları uygulaması gelen ve giden aramaların her ikisini de kayıt etme özelliğine sahip bir uygulamadır. Kayıtların süresine bakılmaksızın bütün kayıtları sınırsız olarak kayıt etme kapasitesine sahip bu uygulama sayesinde iphone hem ek bir hafıza kazanmış olmakta hem de bu hafızadan arzu edilen kayıtların taranması ile aranılan kaydın iphone hafızasına transferi de söz konusu olabilmektedir.

Call Recorder ve Kayıt Tarama Özelliği

Call recorder isimli uygulama iphone ses kayıt özelliği katan uygulamanın adıdır. Bu uygulamanın ses kayıt yeteninin yanı sıra bu kayıtları en iyi şekilde istifleme, tarih sırasına göre kayıt etme ve arandığı zaman da yine belirlenmiş kriterleri dikkate alarak arama ve kullanıma hazır hale getirmek gibi özelliklere sahiptir.

Kullanıma hazır hale getirdiği ses kayıtları üzerinde belirli oynamalar yaparak  düzenleme yapmak da yine bu uygulamanın kullanıcılarına sağladığı önemli bir özelliktir.

Call recorder ses kayıt düzenlemeleri ile kayıt edilen telefon görüşmelerinde öne çıkarmak istediğiniz bölümü genel konuşmadan ayırabilir, farklı montaj çalışmalarında bu ses kaydını kullanabilirsiniz. Call recorder uygulaması ile kayıt ettiğiniz görüşmeler ile diğer sosyal medya platformlarında bulunan videoları birleştirerek farklı videolar oluşturmak gibi bir ayrıcalığa da kavuşabilirsiniz.

Call Recorder Nasıl Alınır?

Eğer iphone telefonunuz varsa bu uygulamaya sahip olabilirsiniz. İphone telefonların bütün modellerine başarılı bir şekilde kurulabilen bu uygulama bütün modellerde çok iyi bir performansla çalışabilmektedir.

İnterent sitemize giriş yaparak uygulamanın linkini tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz. Uygulamayı iphone cep telefonlarınıza indirebilmek için internet sitemize mobil cihazınızdan bağlanmanız gerekmektedir. Bu şartlarda uygulamamızı telefonlarınıza indirerek kısa süre içinde kullanmaya başlayabileceksiniz.