Telefon konuşmalarınızı ücretsiz bir şekilde kaydetmek istemez misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Özellikle kadın kullanıcılar tarafından daha sık aratılan bir sistem olan telefon konuşması kaydetme sistemleri günümüz teknolojileri göz önüne alındığında kolay bir erişim sistemi haline gelmiştir. Ayrıca bahsedilen call recorder sistemi ile kaydedilen konuşmayı düzenleyebilir ve paylaşıma açık hale getirebilirsiniz.

Ses Kaydetme Programları Özellikleri

Bir ses kaydetme programı kaydetmenin yanında aynı zamanda düzenleme ve paylaşma içeriklerine de sahip ise kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilebilir hale gelir. Bu anlamda düşünüldüğünde özellikle ses kayıt programları iphone telefonlar için geçmiş zamanlarda zor bir sistemdir.
Ancak bahsettiğimiz program sayesinde iphone ses kayıt sistemi ile tanışacak ve rahatlık ile kullanabileceksiniz.

Sistem Kullanım Özellikleri

Gelen ve giden tüm aramalar için ses kaydı alıp almama butonu
Kayıtları kullanıcı isteğine göre alfabetik ve kronolojik sıralayabilme özelliği
Özellikle iphone konuşurken ses kaydı açma özelliği
Konuşma içerisinde alınan ses kaydını konuşma bittiği anda kaydetme ve telefon hafızasına indirme özelliği
Tarih filtresi sayesinde kolay bulma özelliği
Kayıtları kullanıcının rahat bulabilmesi açısından isim değişikliği yapabilme özelliği
Basit bir kullanım ara yüzü
İstediğiniz dilde kullanabilme özelliği

Ses Kaydı ile İlgili Merak Edilenler

Ses kaydını konuşurken açtığınızda yahut konuşma yapmadan önce açtığınızda karşı tarafa herhangi bir bildirim yahut bilgi gitmez. Aslında iphone ses kayıtları programları ile ilgili en çok sorulan soru budur. Çünkü bir kişi konuşma esnasında aldığı ses kaydının karşı taraf tarafından bilinmesinin istemez.

Bu anlamda da bahsettiğimiz program kullanıcıların da isteği dahilinde karşı tarafa hiçbir bildirim gitmeksizin kullanılabilmesi özellikle iphone kullanıcılarının yüzünü güldürmüştür. Ayrıca bu basit ses kaydetme ara yüzünün telefonunuzun hangi özelliğini kullandığını da merak ediyorsanız telefonunuzun konferans özelliğini kullandığını bilmenizde fayda var. Çünkü araya giren bir sistem karşı tarafa belli etmeden sadece konferans özelliğini kullanabilir. Bu açıdan son derece güvenilir olan bu konuşurken ses kaydı alan program sayesinde hem android hem de ios kullanıcıları rahat ediyor.
Özellikle kadın ve genç kullancıların sık aradığı bu programı sizler de akıllı telefonlarınızın market seçeneğinden indirebilir ve kullanımına başlayabilirsiniz.